Forumai Forumai

Atgal

viešbučiai Da Nang Vietname

viešbučiai Da Nang Vietname
Atsakymas
20.4.13 11.20
Interviu: moteris metė darbą Belgijoje ir pradėjo savo verslą Vietnamas
Viešbučių atsiliepimų bei vertinimų portalas Atsiliepimai Travel kalbina Vietnamas gyvenančią bei dirbančią Isabellą. Moteris visą gyvenimą dirbusi Belgijoje nusprendė viską mesti ir pradėti savo verslą Vietnamas. Taigi toliau vyksta mūsų pokalbis su ja:
 - Kaip Jūs atsidūrėte Vietnamas ir kaip čia pradėjote savo verslą?
- Atvykau čia praeitais metais per atostogas. Jų metu sutikau vyrą, kuris organizuodavo ekskursijas ir išvykas laivu. Jis kaip tik ieškojo naujo partnerio, kuris padėtų jam vystyti šį verslą. Vyras buvo suplanavęs parduoti seną ir nupirkti naują didesnį laivą. Prieš tai išvykas laivu vyras organizuodavo kartu su savo šeima, tačiau nusprendė, kad nori pradėti dirbti savarankiškai. Tada pradėjome svarstyti, kad galėtume to imtis abu kartu. Belgijoje užsiimti panašiu verslu būtų labai brangu, o aš visada norėjau turėti savo verslą. Taigi mes kartu nusipirkom laivą. Jis žinojo viską, kas susiję su įstatymais, licenzijomis ir jau turėjo patirties šioje srityje, todėl buvo žymiai lengviau.
Seniau į viešbutį užsukdavau tik norėdama viešbučio klientams pasiūlyti mano organizuojamas išvykas laivu. Vėliau viešbutis man pasiūlė dirbti tiesiogiai pas juos, suteikti viešbučio svečiams visą reikalingą informaciją bei spręsti jų iškilusias problemas. Moku keturias užsienio kalbas, todėl pamaniau, kad galėsiu dirbti tokį darbą.
- Ar bilietus į išvykas laivu pardavinėjate tik viešbučio svečiams ar ir kitais būdais?
- Mes dirbame tik dalindami brošiūras viešbutyje bei laivų prieplaukoje.
- Kokias šalis dar esate aplankiusi?
- 3 kartus esu buvusi Tunise, 3 kartus Korsikos saloje, po kartą Koso saloje ir Ispanijoje bei 5 kartus Vietnamas, nes labai myliu šią šalį.
- Kur Jūs apsistojate, kai būnate Vietnamas?
- Visada gyvenu Vinpearl Resort viešbutyje, turiu čia kambarį ir pilną maitinimą.
- Kokiems keliautojams rekomenduotumėte šį viešbutį?
- Manau, kad tai šeimoms su vaikais skirtas viešbutis. Viešbutis Vinpearl Resort yra netoli mažo kaimelio, čia ramu, todėl toks viešbutis tinkamas labiau žmonėms, kurie nori atsipalaiduoti, nei ieškantiems pramogų už viešbučio ribų. Už viešbučio ribų nėra visiškai nieko, kur galėtum nueiti.
- Ar gerai pažįstate viešbučio personalą?
- Taip, manau, kad pakankamai gerai pažįstu viešbučio darbuotojus, ypatingai gerus santykius palaikau su viešbučio vadybininkais, kurie yra atsakingi už restoraną bei apgyvendinimą.
- Kokia Jūsų nuomonė apie viešbutyje ruošiamą maistą?
- Kasdien galima rasti labai didelį maisto pasirinkimą. Maistas gan įvairus, gali rasto tiek europietiškos, tiek vietnamiečių virtuvės patiekalų.
- Kokie, Jūsų nuomone, šio viešbučio pliusai ir minusai?
- Tai naujas, 3 metų senumo viešbutis su labai gražiai dekoruotais kambariais. Labai draugiškas viešbučio personalas, jo nariai yra geri draugai ir tai įtakoja gerus tarpusavio santykius, o viešbučio klientai tai jaučia. Vinpearl Resort viešbutis turi tvarkingą teritoriją bei švarų paplūdimį.
Prie minusų būtų galima įvardinti tai, kad viešbutis yra toli nuo miesto, iki Da Nang reikia važiuoti 45 minutes. Kai kurie klientai skundžiasi, kad viešbutis nesiūlo rankšluosčių žmonėms prie baseino ar paplūdimyje.
- Kokios tautybės žmonių daugiausiai apsistoja Vinpearl Resort viešbutyje?
 - Pusė visų klientų sudaro turkai, 30 proc. – anglai, 10 proc. – belgai, olandai ir prancūzai, 10 proc. - lenkai, 10 proc. – rusai.
- Ar lankėtės kituose viešbučiai Da Nang? Pavyzdžiui Danangas, Hoi An ar Nha Trang.
- Buvau Golden Beach viešbutyje, jis yra netoli Vinpearl Resort viešbučio. Tai puikus viešbutis, bet kambariai ne tokie gražūs kaip viešbutyje Vinpearl Resort.
- Kokie Hoi An ir Da Nang privalumai bei trūkumai?
- Jie turi viską ko reikia ramiam poilsiui. Čia galima pailsėti nuo šurmulio ir skubėjimo. Nėra naktinių klubų, kurie veiktų iki iki pat ryto, todėl žmonės gali ramiai išsimiegoti. Taip pat čia yra labai žalia aplinkui.
- Ką patartumėt turistams besiruošiantiems į kelionę? Į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis viešbutį ar kurortą?
- Svarbu išsiaiškinti, kur randasi viešbutis. Pavyzdžiui, ar jis toli nuo oro uosto. Žmonės dažniausiai žiūri tik į viešbučio kainą ir siūlomas paslaugas, tačiau nepamato, jog iki viešbučio reikės važiuoti 3-4 valandas, o tai sukelia tam tikrų nepatogumų. Taip pat svarbu kokiam kurorte randasi viešbutis. Kartais jaunimas atvažiavęs į šį viešbutį skundžiasi, kad Hoi An nėra jokių pramogų, tačiau viešbučio aprašyme parašyta, kad Hoi An – tai ramus kaimelis.
Taip pat svarbu turėti iškeistų pinigų. Už paslaugas atsiskaitant lyromis, susitaupo nemažai pinigų. Be jokios abejonės prieš vykstant į kelionę reikia įsigyti medicininių išlaidų draudimą. Tai gali jums sutaupyti daug pinigų nelaimės atveju, nes patiems sumokėti už gydymą gali būti labai brangu ir tai sugadintų visą atostogų džiaugsmą.
- Kaip manote, ką turistai privalo išbandyti būdami šiame regione?
 - Išskirčiau 3 pagrindinius dalykus. Pirmiausia vertėtų aplankyti vietinį kaimelį ir jos turgų, nes tai tikrai unikalu. Taip pat rekomenduočiau aplankyti Hoi An ir An Bang, tai labai populiarios ekskursijos. Na ir be abejo išplaukti į mano organizuojamas išvykas laivu!
 
Šaltinis: Đặt khách sạn
0 (0 Balsai)

Naudotojų statistika

Šiuo laikotarpiu nėra aktyvių naudotojų.