???warnOperationFailedBecauseWarning???
Paieška
 • Vartojimo prekių ir paslaugų kainų pokyčiai

  2020-01-09 (Planinis pranešimas, 2019 m. gruodis)

  2019 gruodį, palyginti su lapkričiu, vartojimo prekių ir paslaugų kainos padidėjo 0,3 proc. Daugiausia tam įtakos turėjo keleivių vežimo oro transportu paslaugų, šilumos energijos, atostogų išvykų, kultūros paslaugų, degalų ir tepalų, vaisių kainų padidėjimas bei drabužių ir avalynės, daržovių, spirituotų gėrimų, cukraus, uogienės, medaus, šokolado ir saldumynų kainų sumažėjimas.

 • Vartojimo prekių ir paslaugų kainų pokyčiai

  2019-12-09 (Planinis pranešimas, 2019 m. lapkritis)

  2019 lapkritį, palyginti su spaliu, apskaičiuotas artimas nuliui bendras vartojimo prekių ir paslaugų kainų pokytis. Daugiausia tam įtakos turėjo atostogų išvykų, kitų asmens priežiūros prietaisų, reikmenų ir priemonių, keleivių vežimo oro transportu paslaugų, drabužių ir avalynės, vaisių kainų sumažėjimas bei šilumos energijos, degalų ir tepalų, pieno ir jo produktų, sūrio ir kiaušinių kainų padidėjimas.

 • Vartojimo prekių ir paslaugų kainų pokyčiai

  2019-11-11 (Planinis pranešimas, 2018 m. spalis)

  2019 spalį, palyginti su rugsėju, vartojimo prekių ir paslaugų kainos padidėjo 0,1 proc. Daugiausia tam įtakos turėjo drabužių ir avalynės, šilumos energijos, kitų aprangos gaminių ir aprangos reikmenų, farmacijos gaminių kainų padidėjimas bei degalų ir tepalų, atostogų išvykų, keleivių vežimo oro transportu paslaugų, kietojo kuro kainų sumažėjimas.

 • Vartojimo prekių ir paslaugų kainų pokyčiai

  2019-10-08 (Planinis pranešimas, 2019 m. rugsėjis)

  2019 m. rugsėjį, palyginti su rugpjūčiu, vartojimo prekių ir paslaugų kainos padidėjo 0,9 proc. Daugiausia tam įtakos turėjo drabužių ir avalynės, daržovių, restoranų, kavinių ir panašių įstaigų viešojo maitinimo paslaugų kainų padidėjimas bei atostogų išvykų, keleivių vežimo oro transportu, apgyvendinimo paslaugų kainų sumažėjimas.

 • Vartojimo prekių ir paslaugų kainų pokyčiai

  2019-08-08 (Planinis pranešimas, 2019 m. liepa)

  2019 m. liepą, palyginti su birželiu, vartojimo prekių ir paslaugų kainos sumažėjo 0,3 proc. Daugiausia tam įtakos turėjo drabužių ir avalynės, degalų kainų sumažėjimas bei atostogų išvykų, keleivių vežimo oro transportu paslaugų, mėsos ir jos produktų, restoranų, kavinių, ir panašių įstaigų viešojo maitinimo paslaugų kainų padidėjimas.

 • Vartojimo prekių ir paslaugų kainų pokyčiai

  2019-07-08 (Planinis pranešimas, 2019 m. birželis)

  2019 m. birželį, palyginti su geguže, vartojimo prekių ir paslaugų kainos sumažėjo 0,2 proc. Daugiausia tam įtakos turėjo degalų ir tepalų, daržovių, šilumos energijos, drabužių ir avalynės kainų sumažėjimas bei atostogų išvykų, asmens priežiūros prietaisų, reikmenų ir priemonių, mėsos ir jos produktų, keleivių vežimo oro transportu paslaugų, namų ūkio valymo ir priežiūros priemonių kainų padidėjimas.

 • Vartojimo prekių ir paslaugų kainų pokyčiai

  2019-06-10 (Planinis pranešimas, 2019 m. gegužė)

  2019 m. gegužę, palyginti su balandžiu, vartojimo prekių ir paslaugų kainos padidėjo 0,2 proc. Daugiausia tam įtakos turėjo degalų, avalynės, drabužių, spirituotų gėrimų kainų padidėjimas bei šilumos energijos, asmens priežiūros prietaisų, reikmenų ir priemonių, keleivių vežimo oro transportu paslaugų, atostogų išvykų kainų sumažėjimas.

 • Vartojimo prekių ir paslaugų kainų pokyčiai

  2019-05-09 (Planinis pranešimas, 2019 m. balandis)

  2019 m. balandį, palyginti su kovu, vartojimo prekių ir paslaugų kainos padidėjo 0,8 proc. Daugiausia tam įtakos turėjo degalų, daržovių, drabužių, keleivių vežimo oro transportu paslaugų, asmens priežiūros prietaisų, reikmenų ir priemonių, atostogų išvykų kainų padidėjimas bei šilumos energijos, spirituotų gėrimų, laidojimo paslaugų, kainų sumažėjimas.

 • Vartojimo prekių ir paslaugų kainų pokyčiai

  2019-04-08 (Planinis pranešimas, 2019 m. kovas)

  2019 m. kovą, palyginti su vasariu, vartojimo prekių ir paslaugų kainos padidėjo 0,9 proc. Daugiausia tam įtakos turėjo drabužių, degalų ir tepalų, spirituotų gėrimų, avalynės, daržovių, atostogų išvykų kainų padidėjimas bei trumpalaikio naudojimo namų ūkio prekių, kitų asmens priežiūros prietaisų, reikmenų ir priemonių, šilumos energijos kainų sumažėjimas.

 • Vartojimo prekių ir paslaugų kainų pokyčiai

  2019-03-08 (Planinis pranešimas, 2019 m. vasaris)

  2019 m. vasarį, palyginti su sausiu, vartojimo prekių ir paslaugų kainos padidėjo 0,1 proc. Daugiausia tam įtakos turėjo daržovių, bankų teikiamų paslaugų, atostogų išvykų kainų padidėjimas bei avalynės, pieno ir jo produktų, sūrio ir kiaušinių, spirituotų gėrimų kainų sumažėjimas.