+ Kur rasti Rodiklių duomenų bazę?

Rodiklių duomenų bazę rasite Oficialiosios statistikos portale https://osp.stat.gov.lt/statistiniu-rodikliu-analize#/.

 

+ Kur rasti ES šalių statistinius rodiklius?

Eurostatas skelbia oficialius suderintus Europos Sąjungos, euro zonos, Europos ekonomikos statistinius rodiklius. Ši informacija pateikiama Eurostato interneto svetainėje anglų, vokiečių ir prancūzų kalbomis.

Galite pasinaudoti populiariai pateikta aiškinamąja informacija „Statistics Explained". Tai naujas įrankis leisiantis suprasti statistinę informaciją. Panašus į atvirosios enciklopedijos „Vikipedija" informacijos pateikimas leis paprastai surasti informaciją apie statistinius rodiklius, skaičiavimo metodiką, pateikiamus duomenis, statistinių terminų apibrėžimus, susijusią informaciją.

Lietuvių kalba informacija apie Europos statistiką teikiama atvykus į Valstybės duomenų agentūrą (Gedimino pr. 29, 01500 Vilnius), telefonu +370 689 76 725, el. paštu eurostatgidas@stat.gov.lt, internete  eurostatgidas.stat.gov.lt.

 

+ Ar turiu mokėti už statistikos duomenis?

Pati statistikos informacija yra nemokama. Bet kuriam vartotojui yra suteikta galimybė naudotis Valstybės duomenų agentūros rodiklių duomenų baze, elektroniniais leidiniais ir visa viešai prieinama informacija, teirautis telefonu ir elektroniniu paštu:

tel. +370 689 76 725, +370 655 42 038
el. p. info@stat.gov.lt

 

+ DUK verslui

+ DUK gyventojams


Dokumento atnaujinimo data: 2023-03-13