???warnOperationFailedBecauseWarning???
Atgal

Leidinys apie Baltijos šalių gyventojų surašymus


Estijos, Latvijos ir Lietuvos statistikos tarnybos parengė elektroninį leidinį apie 2011 m. gyventojų ir būstų surašymus Baltijos šalyse „2011 POPULATION AND HOUSING CENSUSES IN ESTONIA, LATVIA AND LITHUANIA". Leidinyje pateikiami palyginama trijų Baltijos šalių statistinė informacija apie gyventojų skaičių ir jų sudėtį pagal demografines, etnokultūrines ir socioekonomines charakteristikas, namų ūkius, šeimas, būstus ir jų patogumus. Leidinyje pateikiami ir 2001 m. gyventojų surašymų rezultatai. Turime galimybę palyginti save su Estijos ir Latvijos valstybių gyventojais, kaip mes pasikeitėme per dešimt metų.

Tai jau antrasis Baltijos šalių gyventojų surašymų specialistų parengtas bendras leidinys, pirmajame buvo pateikti 2001 m. gyventojų ir būstų surašymų rezultatai. Pagal tarptautinę praktiką ir Europos Sąjungos teisės aktus gyventojų ir būstų surašymai Europos Sąjungos valstybėse atliekami kartą per dešimtmetį, paskutinį kartą – 2011 m.

Leidinys skirtas plačiajai visuomenei, mokslo darbuotojams, studentams, moksleiviams ir kitiems vartotojams.

Leidinį rasite Oficialios statistikos portale.

2014 m. Eurostatas savo interneto svetainėje pateikė vartotojams šiuolaikinį produktą, kuris suteikia galimybę vartotojams susikurti reikalingas statistines daugiamates lenteles ir gauti pageidaujamą statistinę informaciją apie visų Europos Sąjungos valstybėse narėse 2011 m. atliktų gyventojų ir būstų surašymų rezultatus, pasinaudojus Census Hub paslauga Eurostato svetainėje adresu ec.europa.eu/CensusHub2/query.do?step=selectHyperCube&qhc=false.