???warnOperationFailedBecauseWarning???
Atgal

Naujas Lietuvos statistikos įvaizdis


Žengdama į naująjį šimtmetį Lietuvos statistika pristato atnaujintą logotipą.

Pagrindinė užduotis kūrėjui buvo sukurti šiuolaikinį firminį stilių, atspindintį Lietuvos statistikos departamento misiją ir tikslą – rengti ir skleisti oficialiąją statistiką, atitinkančią besikeičiančius vartotojų poreikius. 

Lietuvos statistika teikia kompleksiškas paslaugas, todėl buvo svarbu vizualinio stiliaus nekomplikuoti sudėtingomis formomis.

Logotipas sudarytas iš 2 elementų, kuriančių trečiąjį. Dvi skirtingos spalvos ir viena į kitą pereinančios rodyklės simbolizuoja iš skirtingų šaltinių surenkamą informaciją ir keitimąsi ja. Sujungtos dinamiškos rodyklės vizualiai sukuria raidę „S“, reprezentuojančią statistikos mokslą. Logotipą išbaigia paaiškinamasis užrašas „Lietuvos statistika“.


Panašus ir Oficialiosios statistikos portalo logotipas. Oficialiosios statistikos portalas yra pagrindinis Lietuvos statistikos kanalas, tačiau naudojama kita – rausva – spalva rodo, kad tai yra kitas objektas.

Kartu su naujaisiais ženklais keičiasi ir kiti firminio stiliaus elementai. Pradėsime naudoti naują el. leidinių šabloną, atnaujintą ir papildytą spalvinę paletę diagramoms ir žemėlapiams. Firminio stiliaus grafiniai ženklai bus naudojami vizualizuoti pagrindinius statistikos stebimus reiškinius ir rodiklius.

Ženklą kūrė „Godspeed branding“