Atgal

Atverti Augalininkystės tarnybos ir Migracijos departamento duomenys


Lietuvos atvirų duomenų portale atverti Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos ir Migracijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos duomenų rinkiniai.

Augalininkystės tarnybos rinkinyje Nacionalinis saugomų augalų veislių sąrašas, Lietuvos Respublikoje saugomų augalų veislių sąrašas ir augalų veislių ūkinio vertingumo tyrimo duomenys pateikiama informacija apie į Nacionalinį sąrašą įrašytas ir išbrauktas veisles, veislių palaikytojų ir selekcininkų įgaliotųjų atstovų sąrašus. Taip pat skelbiama informacija apie atlikto ūkinio vertingumo tyrimo duomenis.

Migracijos departamento rinkinyje Duomenys apie LT pilietybės suteikimą pateikiami duomenys apie sprendimus asmenims, kuriems Lietuvos Respublikos pilietybė buvo atkurta, suteikta natūralizacijos, supaprastinta ar išimties tvarka ir kurie grąžino Lietuvos Respublikos pilietybę. Taip pat skelbiama apie sprendimus vaikams, kuriems buvo konstatuotas Lietuvos Respublikos pilietybės turėjimo faktas, kurie Lietuvos Respublikos pilietybę įgijo juos įvaikinus arba pasikeitus tėvų pilietybei, neatsižvelgiant į jų gyvenamąją vietą.