Atgal

Atverti Augalininkystės tarnybos ir Valstybinės mokesčių inspekcijos duomenys


Tęsiame valstybės duomenų atvėrimą – Lietuvos atvirų duomenų portale atverti Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos ir Valstybinės mokesčių inspekcijos prie LR finansų ministerijos duomenų rinkiniai.

Augalininkystės tarnybos duomenų rinkiniai:

  • Fitosanitarinio registro viešieji duomenys. Rinkinyje skelbiama informacija (pavadinimas, veiklos vykdymo adresas, specializacija) apie ūkio subjektus, įregistruotus Fitosanitariniame registre.

  • GMO rizikos kultūrų pasėlių ir siuntų stebėsena. Rinkinyje nurodoma informacija apie mėginius, paimtus iš rizikos kultūrų pasėlių, ir siuntų stebėseną dėl GMO nustatymo (mėginį paėmęs teritorinis padalinys, rajonas, kuriame paimtas mėginys, augalo rūšis, kilmės šalis, mėginio paėmimo data).


Valstybinės mokesčių inspekcijos duomenų rinkinyje Valstybei perduoto turto duomenys pateikiami struktūrizuoti duomenys apie valstybei perduoto turto apskaitymą ir realizavimą pagal apskritis, turto grupes bei kategorijas, apie realizuoto turto kiekius, sumas ir patirtas turto administravimo išlaidas.