Atgal

Atverti Higienos instituto, Finansų ministerijos ir Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos duomenys


Lietuvos atvirų duomenų portale atverti Higienos instituto, Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos ir Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos duomenų rinkiniai.

Higienos instituto duomenų rinkiniai:


Finansų ministerijos duomenų rinkinyje 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų projektų kontrolės veiksmų duomenys pateikiami duomenys apie 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicinių projektų kontrolės veiksmus (projekto patikra, pastebėjimai projekto patikros vietoje, grąžintinos lėšos, audito pastebėjimai ir kt.).

Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos duomenų rinkinyje Sveikatos priežiūros technologijų, susijusių su medicinos prietaisais, vertinimo ir valdymo duomenys pateikiami sveikatos priežiūros technologijų, susijusių su medicinos prietaisais, vertinimo ir valdymo duomenys (įstaigų ir įstaigų ataskaitų duomenys, brangių medicinos priemonių ir ataskaitų apie brangias medicinos priemones sąrašas).