Atgal

COVID-19 statistika – jau ir duomenų bazėje


Paskelbus ekstremalią situaciją dėl COVID-19 pandemijos, Lietuvos statistikos departamentas pradėjo rengti svarbiausią informaciją apie COVID-19. Oficialiosios statistikos portale osp.stat.gov.lt buvo sukurtas atskiras skyrelis apie COVID-19 įtaką gyventojams, verslui ir ekonomikai.

Nuo šiol naujausi su COVID-19 pandemija susiję rodikliai paskelbti ir nuolat atnaujinami Rodiklių duomenų bazėje. Juos rasite skyriuje Bendroji statistika → COVID-19 statistika. Čia skelbiama gyventojų ir jų sveikatos būklės statistika, savaitiniai ir mėnesiniai mirtingumo rodikliai, taip pat nusikaltimų ir policijos užregistruotų įvykių statistika, darbuotojų užimtumas, prastovos, atleisti ir priimti darbuotojai, BVP, valdžios sektoriaus finansai, verslo tendencijos, kainos, vidaus ir užsienio prekyba, verslo aktyvumas.

Lietuvos statistikos departamentas lanksčiai ir operatyviai reaguoja į besikeičiančią šiandienos situaciją ir prie oficialiosios statistikos, rengiamos pagal kiekvienais metais LR Vyriausybės tvirtinamą Oficialios statistikos programą, skelbia įvairių institucijų surinktus duomenis, neįtrauktus į programą. Taip pat skelbiama eksperimentinė statistika, sudaroma iš prognozių ir išankstinių duomenų.

Nesikliaukite gandais – naudokitės statistika!