Atgal

Išleistas Lietuvos statistikos metraštis


Lietuvos statistikos departamentas parengė Lietuvos statistikos metraštį, parodantį, kaip gyvena žmonės mūsų šalyje. Statistiniai rodikliai apie Lietuvos ekonominę ir socialinę raidą aprašyti apžvalgose, pateikiami lentelėse, diagramose ir žemėlapiuose.


Šis metraščio leidimas skiriamas atkurtos Lietuvos šimtmečiui paminėti. Jo viršelis perkelia mus į tarpukario Lietuvą, o temos metraščio viduje yra atskirtos iliustracijomis ir apžvalgų citatomis iš XX amžiaus trečiojo dešimtmečio leidinių. Pirmasis Lietuvos statistikos metraštis buvo išleistas 1927 m., o šis leidimas, įskaitant ir sovietmetį, jau yra 73-iasis.

Naujausiame Lietuvos statistikos metraštyje skelbiami 2005–2017 m. statistiniai rodikliai atspindi ekonominius, socialinius, demografinius ir aplinkos procesus, juridinių ir fizinių asmenų gamybinę, komercinę, finansinę, investavimo veiklą ir veiklos sąlygas.

Elektroninę Lietuvos statistikos metraščio versiją galite rasti Oficialiosios statistikos portale https://osp.stat.gov.lt/statistikos-leidiniu-katalogas?eventId=177985, o lapkričio pabaigoje pasirodys ir spausdintas leidinys.