Atgal

Krizių metu patikimi duomenys dar svarbesni


Įmonės, atrinktos dalyvauti statistiniuose tyrimuose ir privalančios teikti statistinius duomenis, jau gauna informacinius laiškus apie tai. Suprantame, kad šiuo sunkiu laikotarpiu šalies verslas susiduria su sunkumais, bando prisitaikyti prie nuolat besikeičiančios situacijos ir išlikti. Dar sunkesnis šis laikotarpis šalies gydytojams, bet jie kasdien po sekinančio paros darbo pateikia mums operatyvius sergamumo koronavirusu duomenis, kad visuomenė iš pat ryto sužinotų naujausius rodiklius, o valdžia galėtų priimti atitinkamus sprendimus.

Įvertinti ekonominę situaciją padės patikimi statistiniai rodikliai, kuriuos pateikiate Jūs. Šių duomenų reikia ne Statistikos departamentui, o sprendimų priėmėjams ir pačiam verslui. Tik turėdami išsamią statistiką galime įvertinti pandemijos COVID-19 pasekmes šalies verslui, gyventojams. Remiantis šiais duomenimis galima priimti racionalesnius valdymo, plėtros, strateginius sprendimus, kurie padės pakilti iš nuosmukio.

Pandemija baigsis, o įvertinti šį laikotarpį galėsime tik turėdami išsamią informaciją. Todėl prašome supratingumo ir kantrybės dalyvaujant Lietuvos statistikos departamento statistiniuose tyrimuose.