Atgal

Kviečiame į COVID-19 statistikos konsultacijas


Lietuvos statistikos departamentas, reaguodamas į šiuo metu žiniasklaidoje dažnai pasirodančius visuomenę klaidinančius politikų komentarus dėl oficialios COVID-19 statistikos, organizuoja naują gyventojų švietimo ir skaidrumo didinimo priemonę – individualias 1 val. trukmės konsultacijas.

Likusius 2021 m. mėnesius kiekvieną antradienį 16.00–17.00 val. lauksime Lietuvos statistikos departamente žmonių, turinčių klausimų dėl COVID-19 statistikos.

Valstybės duomenų valdymo informacinėje sistemoje pademonstruosime, kaip rengiami COVID-19 rodikliai, kaip naudotis interaktyviomis Oficialiosios statistikos portalo švieslentėmis bei atvirų duomenų rinkiniais, atsakysime į klausimus, kaip ir kodėl skaičiuojamas ar neskaičiuojamas vienas ar kitas rodiklis.  

Dėl pandeminės situacijos priimti galėsime ne daugiau kaip du žmones, turinčius  asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus, galiojančius galimybių pasus bei veido apsaugos priemones.

Siekdami užtikrinti informacinės sistemos ir duomenų saugumą, prieš pradėdami pristatymą apsilankiusiųjų paprašysime pasirašyti konfidencialumo pasižadėjimus.

Susidomėjusiuosius prašome registruotis el. paštu statistika@stat.gov.lt nurodant vardą ir pavardę.

Ypač laukiame politikų ir nuomonės formuotojų, kurie pasisako pandemijos klausimais.


Susitikimų datos: lapkričio 23, 30 d., gruodžio 7, 14, 21, 28 d.