Viruso įtaką ekonomikai, verslui ir žmonėms parodys statistika. Teikite ataskaitas


Verslininkai kviečiami teikti statistines ataskaitas, kad vėliau būtų galima tiksliai įvertinti COVID-19 pasekmes
 

Su virusu susidorosime, tuo neabejoja nei medikai, nei ekonomistai. Po pandemijos sukeltos krizės verslas stosis ant kojų. Akivaizdu, kad pagrindinė priemonė priimant sprendimus dėl galimų nuostolių ir juos išmatuojant ateityje bus statistika. O tam labai reikalingi įmonių ir gyventojų pateikiami statistiniai duomenys.

Krizė baigsis, o statistikos poreikis išliks, tikėtina, net išaugs – reikės priimti sprendimus, leidžiančius išsivaduoti iš krizės. Sprendimams priimti bus reikalingi skaičiai, todėl supratingas verslo ir gyventojų požiūris kaip niekad reikalingas. Labai prašome verslininkų ir gyventojų pilietiškai ir atsakingai atlikti savo pareigą valstybei, ypač dabar, kai visiems yra naujų išbandymų metas.
 

Statistines ataskaitas galima teikti adresu estatistika.stat.gov.lt

Jei kiltų problemų jas pildant – problemos@stat.gov.lt     

Įmonei laikinai sustabdžius veiklą – būtinai informuokite ataskaitose nurodytais kontaktais. Jūsų pateikta informacija padės tiksliau įvertinti įmonių veiklą šalyje šiuo sudėtingu laiku ir priimti visiems tinkamus sprendimus dėl statistinės atskaitomybės terminų.
 

Gyventojus, atrinktus dalyvauti tyrimuose, kviečiame užpildyti statistinių tyrimų anketas internetu.

Jei gavote kvietimą dalyvauti statistinėje apklausoje, prašome susisiekti su mumis laiške nurodytu el. paštu ar savarankiškai užpildyti anketą internetu (informacija apie prisijungimą pateikiama kvietime).

Informaciją apie gyventojų (namų ūkių) apklausas, anketų formas, apklausos būdus, klausėjų kontaktus ir pan. galite rasti svetainėje apklausos.stat.gov.lt.

Kilus neaiškumų, rašykite el. p. apklausos@stat.gov.lt
 

Lietuvos statistikos departamento svetainėje www.stat.gov.lt operatyviai pateiksime informaciją, susijusią su statistinės atskaitomybės pokyčiais.
 

Dėkojame už indėlį rengiant valstybės statistiką.