2023–2027 m. Valstybės duomenų agentūros strategijoje įvardijama III-oji kryptis „Užtikrinti simbiotinę partnerystę“, kuri numato aktyvų dalyvavimą pasaulinės statistikos plėtroje ir ES teisėkūros procese, bendravimo ir bendradarbiavimo tarptautinėje erdvėje / tarptautiniu lygmeniu stiprinimą, gerosios patirties perteikimą.

Atgal

Susitikimas pirmininkavimui Tarybos statistikos darbo grupei perimti

 

2012 m. gruodžio 20 d., ketvirtadienį, Nikosijoje, konferencijų centre „Filoxenia", įvyko Tarybos statistikos darbo grupei pirmininkausiančio trejeto susitikimas pirmininkavimui perimti.

Susitikime dalyvavo delegacijos iš Komisijos (Eurostato) ir iš pirmininkavimą baigiančių (Lenkijos, Danijos ir Kipro) bei jį perimančių valstybių (Airijos, Lietuvos ir Graikijos).

Susitikimą sudarė oficiali rytinė sesija ir neoficiali popietės sesija. Oficialiosios sesijos metu delegacijos turėjo galimybę susipažinti su Tarybos darbo grupės darbu ir nuo 2011 m. liepos iki 2012 m. gruodžio apsvarstytais įstatyminiais aktais. Neoficialiosios sesijos metu kadenciją baigiančios ir ją pradedančios valstybės pasidalino patirtimi ir aptarė praktinius pirmininkavimo klausimus.