Atgal

Generalinė direktorė dr. Jūratė Petrauskienė su pirmąja pavaduotoja Daiva Jurelevičiene šią savaitę dalyvauja Jungtinių Tautų Statistikos komisijos 54-ajame posėdyje Niujorke


Valstybės duomenų agentūros generalinė direktorė dr. Jūratė Petrauskienė su pirmąja pavaduotoja Daiva Jurelevičiene šią savaitę dalyvauja Jungtinių Tautų (JT) Statistikos komisijos 54-ajame posėdyje Niujorke. Tai vienas didžiausių statistikos renginių pasaulyje, kuriame dalyvauja beveik visų pasaulio valstybių atstovai, čia sprendžiama statistikos ateitis. Šiemet susitikimo tema „Geresni duomenys, geresniam gyvenimui“, didelis dėmesys skiriamas naujovėms statistikoje, darnaus vystymosi rodiklių tolimesniam vystymui bei didiesiems duomenims. Vizito metu generalinė direktorė turėjo susitikimą ir su Lietuvos nuolatiniu JT ambasadoriumi Ryčiu Paulausku.

Šiemet Lietuvos statistikos (Valstybės duomenų agentūros) įdėtas darbas ir pastangos neliko nepastebėti ir dr. Jūratė Petrauskienė buvo pakviesta pasisakyti JT apie Valstybės duomenų agentūroje įvykusius pasikeitimus bei naujoves, kurios leis kurti dar geresnę ir kokybiškesnę statistiką visuomenei, mokslininkams, politikams ir verslui. Labai džiaugiamės, jog mūsų įdėtos pastangos ir nuosaikus darbas matomas ne tik šalies viduje, bet ir pasaulinėje erdvėje.