Atgal

Vadovų darbotvarkės


Kovo 21–24 d. generalinio direktoriaus pirmoji pavaduotoja Daiva Jurelevičienė susitinka su Eurostato atstovais dėl bendrųjų nacionalinių pajamų (BNP) patikros.

Kovo 22 d. generalinio direktoriaus pavaduotoja Inga Masiulaitytė-Šukevič susitinka su URM dėl pasaulio lietuvių skaičiavimo.

Kovo 23 d. generalinio direktoriaus pavaduotoja Gita Literskė dalyvauja VRM organizuojamame  susitikime-interviu su suinteresuotomis šalimis dėl viešojo administravimo vertinimo (skaitmeninimo ir elektroninių paslaugų).

Kovo 23 d. generalinio direktoriaus pirmoji pavaduotoja Daiva Jurelevičienė dalyvauja nuotoliniame Statistikos pakomitečio posėdyje.

Kovo 23 d. generalinio direktoriaus pavaduotoja Gita Literskė dalyvauja nuotoliniame susitikime su VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ atstovais dėl elektroninės turistų registracijos sistemos E. turistas analitikos modulio sukūrimo.

Kovo 24 d. generalinio direktoriaus pirmoji pavaduotoja Daiva Jurelevičienė dalyvauja nuotoliniame susitikime su EBPO atstovais dėl duomenų rinkimo ir analizės.