???warnOperationFailedBecauseWarning???
Atgal

Departamentas plečia bendradarbiavimą su universitetais


Sausio 5 d. Lietuvos statistikos departamentas ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas pasirašė sutartį dėl bendradarbiavimo mokslo, švietimo ir socialinės partnerystės srityse: rengiant ir vykdant mokslinius tyrimus, inicijuojant ir įgyvendinant bendrus projektus, keičiantis informacija, organizuojant Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentų praktiką, organizuojant ir dalyvaujant mokslinėse-praktinėse konferencijose ir seminaruose, dalyvaujant mokslinių tyrimų infrastruktūrų veiklose bei vykdant kitą veiklą, atitinkančią abiejų šalių veiklos kryptis ir interesus.

Tai jau ketvirtoji Lietuvos statistikos departamento sutartis su aukštojo mokslo institucija. Departamentas taip pat yra pasirašęs bendradarbiavimo sutartį su Kauno technologijos universitetu, Vilniaus universitetu, Vytauto Didžiojo universitetu.

„Mūsų universitetas tiesiogiai susijęs su tiksliaisiais mokslais, tokiais kaip statistika. Manome, jog bendradarbiavimas su Lietuvos statistikos departamentu bus naudingas ir mūsų studentams, ir mokslininkams", – kalbėjo Vilniaus Gedimino technikos universiteto rektorius Alfonsas Daniūnas.

„Tęsiame bendradarbiavimą su universitetais. Tokios sutartys naudingos abiems pusėms", – įsitikinusi Lietuvos statistikos departamento vadovė Vilija Lapėnienė.

Vilniaus Gedimino technikos universiteto rektorius Alfonsas Daniūnas ir Lietuvos statistikos departamento vadovė Vilija Lapėnienė