Ataskaita už parą: 2021-06-15 (00:00:00–23:59:59)

 

 

 
 

 © Informacijos šaltinis: Valstybės duomenų valdysenos informacinė sistema.
     Naudojant duomenis, būtina nurodyti šaltinį.

 

Sergančiųjų skaičius išskirtas į 1) deklaruotą sergančiųjų skaičių ir 2) statistinį sergančiųjų skaičių. Deklaruotas sergantysis – tai asmuo, kuriam buvo patvirtintas ligos atvejis, bet ligos kortelė dar neuždaryta, ligos pabaiga nepatvirtinta gydytojo. Statistinis sergantysis – tai asmuo, kuriam liga buvo patvirtinta per pastarąsias 28 dienas.


1 mirties apibrėžimas – mirusių asmenų skaičius, kurių mirties liudijime gydytojai kaip pagrindinę mirties priežastį nurodė COVID-19 ligą. Neįtrauktos išorinės mirties priežastys.

2 mirties apibrėžimas papildomai apima ir kitus mirties atvejus, kuriuose pagrindinė, tiesioginė, tarpinė mirties priežastys ar kita svarbi patologinė būklė gydytojų buvo nurodyta COVID-19 liga arba su ja susijusi informacija. Neįtrauktos išorinės mirties priežastys.

3 mirties apibrėžimas papildomai apima ir kitus mirties atvejus, kuomet asmuo mirė turėdamas ne senesnį nei keturių savaičių teigiamą diagnostinio tyrimo atsakymą. Neįtrauktos išorinės mirties priežastys.


Atkreipiame dėmesį, kad mažų savivaldybių, arba savivaldybių, kuriose atliekama nedaug diagnostinių tyrimų (pvz., Birštonas), patekimą į vieną ar kitą spalvinę zoną reikėtų vertinti atsargiai.

 

Išsami COVID-19 pandemijos informacija: https://osp.stat.gov.lt/covid-dashboards
Oficiali COVID-19 svetainė: https://koronastop.lrv.lt
Teisinis pagrindas


Kilus klausimams, kreipkitės el. paštu covid@stat.gov.lt arba tel. (8 5) 236 4642.


Atnaujinimo data: 2021-06-16