Kaip dirbame pandemijos metu?

Ar laiku paskelbsime statistinę informaciją?

 

Nuo karantino pradžios Lietuvos statistikos departamento darbuotojai nuosekliai perėjo prie darbo iš namų. Šiuo metu iš namų dirba daugiau nei 400 darbuotojų. Ir centrinis ofisas Vilniaus Gedimino prospekte, ir teritoriniai padaliniai uždaryti. Darbuotojams leidžiama lankytis tik esant būtinybei, pvz., užtikrinant informacinių sistemų, ryšių veikimą.

Visos mūsų ir tiesiogiai teiktos paslaugos – konsultavimas, statistinio raštingumo mokymai ir pan., nuo šiol teikiamos tik per nuotolį. Nepaisant to – išliekame prieinami visuomenei, galite kreiptis įprastu darbo laiku Oficialiosios statistikos portale ar Lietuvos statistikos departamento svetainėje skelbiamais mūsų telefonais, el. pašto adresais ar tiesiog Lietuvos statistikos departamento facebook‘o paskyroje.

Mūsų tikslas – pertvarkyti savo veiklą taip, kad statistinės informacijos vartotojai nepajustų jokių neigiamų pokyčių – toliau teikti paslaugas – skelbti informaciją Oficialiosios statistikos portale, atsakinėti į vartotojų užklausas, ugdyti moksleivių statistinį raštingumą, pagal galimybes kuo greičiau reaguoti į informacinius visuomenės poreikius.

 

Ar laiku paskelbsime statistinę informaciją?

Lietuvos statistikos departamentas dės visas pastangas skelbti statistinę informaciją visuomenei pagal Oficialiosios statistikos portalo kalendorių, kaip yra numatyta Oficialiosios statistikos programoje. Apie bet kokią vėlavimo riziką informuosime iš anksto.