Atgal

Atverti Statistinio ūkio subjektų registro duomenys


Lietuvos statistikos departamentas atveria naują duomenų rinkinį – Statistinio ūkio subjektų registro duomenis. Iki šiol šis statistinis registras buvo uždaras ir naudojamas tik kitų Lietuvos statistikos departamento atliekamų statistinių tyrimų tikslams.

Rinkinyje pateikiami aktualūs duomenys apie visus Juridinių asmenų registre įregistruotus, išregistruotus, ekonominę veiklą vykdančius ir jos nevykdančius, darbuotojų ir (arba) pajamų turinčius ir neturinčius juridinius asmenis pagal jų vykdomą pagrindinę ekonominę veiklą bei institucinius sektorius ir subsektorius. Informacija pateikiama juridinio asmens lygiu.

Iš viso šiame rinkinyje pateikiami 478 tūkst. juridinių asmenų duomenys. Duomenys bus atnaujinami kasdien.

Atvirus Statistinio ūkio subjektų registro duomenis rasite Lietuvos atvirų duomenų portale: Lietuvos atvirų duomenų portalas | Statistinis ūkio subjektų registras.

Duomenų atvėrimas – prioritetinė Lietuvos statistikos departamento veikla, vykdoma kartu su Informacinės visuomenės plėtros komitetu. Siekiame proveržio šioje srityje – atveriame ne tik Lietuvos statistikos departamento, bet ir kitų institucijų duomenis. Stengiamės kas savaitę parengti vartotojams naujus atvirų duomenų rinkinius. Atviri duomenys taupo ir mūsų darbo sąnaudas – sumažina užklausų skaičių.

Primename, kad Atvirų duomenų portale galite teikti komentarus dėl jau atvertų duomenų, ir kviečiame aktyviai išsakyti naujų atvertinų duomenų poreikį. Tai leis mus geriau ir tikslingiau  planuoti atvėrimo veiklą.