Atgal

Konferencija apie informacijos vertę iššūkių laikais


Balandžio 26–28 d. Krokuvoje vyksta 18-oji Tarptautinės oficialiosios statistikos asociacijos (IAOS) konferencija „Informacijos vertė iššūkių laikais“ ("Worthy Information For Challenging Times"), kurioje kartu su pasaulio statistikų bendruomene dalyvauja ir Lietuvos statistika. Šiandien Lietuvos statistikos departamento generalinė direktorė dr. Jūratė Petrauskienė vadovauja konferencijos sesijai, skirtai fundamentaliems statistikos principams aptarti, taip pat dalyvauja sesijos, skirtos žemės palydovų stebėsenos duomenų panaudojimui, diskusijoje.

Tarptautinis statistikos institutas (ISI) kas dveji metai organizuoja IAOS konferenciją. IAOS yra tarptautinė nevyriausybinė organizacija, sukurta ir išvystyta kaip specializuotas Tarptautinio statistikos instituto (ISI) skyrius. IAOS tikslai yra skatinti oficialiosios statistikos supratimą ir pažangą bei visuotinai puoselėti efektyvų vystymąsi ir efektyvias oficialiosios statistikos paslaugas.

Konferencijos metu aptariamos šalyse taikomos inovacijos statistikos srityje, diskutuojama apie statistikai keliamus naujus iššūkius, dalijamasi šalių gerąja patirtimi.

Plačiau apie konferenciją https://www.iaos2022.pl/.