???warnOperationFailedBecauseWarning???
Atgal

Lietuvos statistikų sąjungos seminaras

 

2013-ieji metai paskelbti Tarptautiniais statistikos metais ir skirti pažymėti statistikos indėlį į globalios visuomenės pažangą. Lietuvos statistikų sąjunga kartu su Lietuvos statistikos departamentu ir Kauno technologijos universitetu 2013 m. spalio 17 d. Kauno technologijos universiteto auloje organizavo seminarą Tarptautiniams statistikos metams paminėti.

Seminaro metu buvo apžvelgtas statistikos vaidmuo Lietuvoje ir pasaulyje, šalies oficialiosios statistikos organizavimas, statistikos mokslo ir studijų praeitis ir ateitis. Seminaro dalyviai galėjo individualiai pabendrauti su šalies universitetų profesoriais ir mokslininkais bei Lietuvos statistikos departamento atstovais.

Seminaro metu veikė Lietuvos statistikos departamento leidinių ir Kauno technologijos universiteto bibliotekos ekspozicija oficialiosios statistikos ir statistikos mokslo tematika, buvo pristatytas Oficialiosios statistikos portalas ir jo galimybės, Lietuvos statistikos departamento mokomoji priemonė moksleiviams e. mokyklėlė.

Seminaras sulaukė didelio studentų ir moksleivių dėmesio.