???warnOperationFailedBecauseWarning???
Atgal

Renginys lyčių lygybės klausimais


Gegužės 31 dieną Lietuvos statistikos departamente vyko Jungtinių Tautų Europos ekonominės komisijos statistikos skyriaus (UNECE), Europos lyčių lygybės instituto (EIGE) ir Lietuvos statistikos departamento organizuojamas tarptautinis renginys lyčių statistikos klausimais. Renginyje dalyvavo daugiau nei 30 dalyvių iš Rytų Europos ir Kaukazo šalių, tarptautinių organizacijų (Eurazijos Ekonominės komisijos, Jungtinių Tautų Vystymosi Programos) ir kt. Seminaro metu buvo aptartos pagrindinės lyčių ir lygybės statistikos temos, rodiklių rengimas, ateities planai, pristatyta darnaus pasaulio vystymosi darbotvarkė iki 2030 metų, statistinės informacijos viešinimas, pateikimas vartotojams ir kitos temos.

Lietuvos statistikos departamento specialistai pristatė Oficialiosios statistikos rengimo procesus, lyčių ir lygybės statistikos rengimą Lietuvoje, lyčių statistikos rodiklių interaktyvų pristatymą Oficialiosios statistikos portale ir kt.

Daugiau informacijos apie JT EEK sesiją Lyčių lygybės tematika rasite http://www.unece.org/index.php?id=41268#/  ir  http://www.unece.org/index.php?id=41270#/

 


Lankstinukas „Moterys ir vyrai Lietuvoje"
(PDF)