Lietuvos statistikos metraštis
(2019 m. leidimas)

Įžanga

 

Nuotr. iš pixabay.com

Lietuvos statistikos metraštis – didžiausias Lietuvos statistikos departamento leidinys, atspindintis šalies ekonominį ir socialinį gyvenimą, jo pokyčius, tendencijas.

Šiame pirmą kartą elektroniniu formatu parengtame Lietuvos statistikos metraštyje pateikiama vizualizuota statistinė informacija nuo 2010 metų iki naujausios. Skaitytojų patogumui naujausią ir išsamiausią statistinę informaciją galima rasti Rodiklių duomenų bazėje – susijusios nuorodos skelbiamos po grafikais, lentelėmis ar žemėlapiais ir leidinio skyrių pabaigoje. Rodiklių duomenų bazės lenteles galima persiformuoti papildant jas kitomis dimensijomis, parsisiųsti ir, nurodžius šaltinį, naudoti savo tikslams.

Lietuvos statistikos metraštis, jo turinys bei dizainas, yra darnaus bendradarbiavimo tarp Lietuvos statistikos depar­tamento ir kitų oficialiąją statistiką tvarkančių institucijų rezultatas.

Dėkojame visiems, teikusiems informaciją.

Lietuvos statistikos metraštį, kaip ir kitus Lietuvos statistikos departamento elektroninius ir kitus leidinius, galima rasti Oficialiosios statistikos portale, E. bibliotekoje, daugiau statis­tinės informacijos – Rodiklių duomenų bazėje.

 

Leidinio PDF versija